PROGRAMATOR/INFORMATICIAN

METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea, ?mbunat??irea ?i optimizarea continu? a sistemului E.R.P.;
- asisten?? ?n administrarea re?elei de calculatoare + internet;

CERINTE

studii superioare ?n informatic?/calculatoare (inclusiv proasp?t absolven?i)
- cunoa?terea a unuia din limbajele de programare Visual Basic, C#
- cuno?tin?e SQL
- seriozitate ?i punctualitate ?n ?ndeplinirea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

Se ofer? pachet salarial avantajos negociabil, mediu de lucru pl?cut, program de lucru 8 ore, posibilitatea dezvolt?rii profesionale.
V? rug?m s? trimite?i CV ?i scrisoare de inten?ie la adresa de email resurseumane@metamob.ro, sau la fax: 0261 710313 ?i aplica?i online pe site-ul nostru www.metamob.ro. Completarea testului online este un criteriu obligatoriu de selec?ie.

Metamob SRL este o firma specializata pe productia si comercializarea sculelor pentru prelucrarea lemnului, cu o piata nationala si cu relatii multiple internationale, cu numeroase premii in topul judetean si national.