Manager Resurse Umane

SC METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Recrutarea şi selecţia personalului.
2.Întocmeşte şi reactualizează fişele de post.
3.Elaborează şi propune strategii, politici şi proceduri de personal care sprijină atingerea obiectivelor organizaţiei.
4.Elaborează şi asigură evaluarea personalului.
5.Planifică şi implementează programe de motivare şi dezvoltare a angajaţilor.
6.Face propuneri legate de administrarea remunerării, implementează şi întreţine sistemul corespunzător nevoilor şi evoluţiei companiei.
7.Planifică şi organizează programele de instruire.
8.Asigură asistenţă în problemele legate de relaţiile dintre angajaţi.
9.Sprijină managerii în aspecte legate de resurse umane.
10.Actualizează şi colaborează pentru dezvoltarea sistemul informatic direct legat de personal, salarizare.
11.Organizează seminarii cu angajaţii firmei, cu privire la îmbunătăţirea muncii în echipă, dezvoltarea creativităţii, relaţiile cu clienţii şi furnizorii firmei.
12.Reactualizează Contractul Colectiv de Muncă şi Regulamentul Intern.
13.Completează Contractele de Muncă, Cărţile de Muncă şi menţine legătura cu A.J.O.F.M.
14.Instruirea noilor angajaţi.

CERINTE

Studii superioare;
- Studii şi cunoştinţe avansate în managementul resurselor umane;;
- Bun organizator, comunicativ, spirit de echipă;
- Persoană dinamică, entuziastă, cu abilităţi interpersonale;
- Cunostinte de operare PC (Microsoft, Word, Excel);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (negociabil), bonuri de masa, oportunitatea dezvoltării profesionale în cadrul unei echipe tinere si dinamice, într-un mediu IT dezvoltat

Societatea noastra a fost infiintata in 1994. Principalul obiect de activitate al firmei noastre este productia si comercializarea de scule pentru prelucrarea lemnului.