Manager Resurse Umane

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Recrutarea si selectia personalului;
-Realizarea si coordonarea procesului de evaluare a performantelor;
-Identificarea nevoilor de training si implementarea programelor in acest sens;
-Monitorizarea climatului organizational si elaborarea unor programe de interventie;
-Coordonarea procesului de administrare a personalului si relatia cu institutiile abilitate

CERINTE

-Studii universitare de preferinta in Psihologie
-Bune cunostinte de legislatia muncii
-Cunostinte operare PC
-Limba Engleza, Maghiara

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Pachet relocare

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.