INGINER TEHNOLOG PRELUCRARI MECANICE

METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
- pregătirea şi controlul documentaţiei tehnologice pentru produse şi SDV-uri;
- normarea şi optimizarea proceselor de producţie şi a consumurilor de materii prime, materiale şi energie;
- implementarea tehnologiilor noi de fabricaţie;
- managementul datelor tehnice pentru producţie şi al modificărilor;
- evidenţa şi controlul SDV-urilor;
- implementarea produselor noi şi a modificărilor;

CERINTE

Cerinţe:
- studii superioare în domeniul tehnic, de preferinţă TCM;
- cunoştinţe bune de limbi străine, de preferinţă engleză şi germană şi/sau franceză;
- cunoştinţe în utilizarea programelor CAD.
Avantaje:
- nefumător;
- experienţă în domeniu.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial avantajos
- mediu de lucru plăcut

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV şi scrisoare de intenţie la adresa de email resurseumane@metamob.ro sau depuneţi personal la sediul firmei de pe strada Aurel Vlaicu nr. 74. Informaţii suplimentare la numărul de telefon 0261 706731.

Doar persoanele eligibile vor fi contactate.

Metamob SRL este o firma specializata pe productia si comercializarea sculelor pentru prelucrarea lemnului, cu o piata nationala si cu relatii multiple internationale, cu numeroase premii in topul judetean si national.