Inginer Mecanic

METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmărirea stadiului de realizare a comenzilor

- asigurarea necesarului de materiale, sdv-uri şi piese de schimb

- coordonarea activităţii de mentenanţă a utilajelor

- optimizarea capacităţilor de producţie

- controlul calităţii produselor

- imbunătăţirea continuă a tehnologiilor de fabricaţie

CERINTE

- studii superioare în domeniul tehnic, de preferinţă TCM;

- cunoştinţe bune de limbi străine, de preferinţă engleză şi germană şi/sau franceză;

- cunoştinţe avansate de utilizare a calculatorului şi a programelor CAD.

Avantaje:

- medie generală de absolvire cât mai ridicată;

- nefumător;

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare profesională

- pachet salarial avantajos

- mediu de lucru plăcut

Persoanele interesate vor parcurge un proces de recrutare, care constă din 3 faze:

1. Trimitere CV la adresa de email: resurseumane@metamob.ro;

2. Completare teste online (prin accesarea paginii www.metamob.ro, meniul Companie, secţiunea Carieră):

Test nr. 1 – veţi afla imediat dacă aţi reuşit să treceţi de a doua fază a recrutării;
Test nr. 2 – necesită evaluare de către compartimentul HR;

3. Interviu pentru persoanele care au trecut cu succes de primele două etape.

Completarea testelor online sunt un criteriu obligatoriu şi eliminatoriu de selecţie.

Informaţii suplimentare la numărul de telefon 0261 706731.

Doar persoanele eligibile vor fi contactate.

Metamob SRL este o firma specializata pe productia si comercializarea sculelor pentru prelucrarea lemnului, cu o piata nationala si cu relatii multiple internationale, cu numeroase premii in topul judetean si national.