Functionar Relatii Clienti SATU MARE - 2 posturi

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa te dezvolti professional?
Vrei o cariera in domeniul financiar – bancar, beneficiind de instruire de specialitate de la primul pas?
Esti o persoana inzestrata cu o minte deschisa, structurata si cu dorinta de a invata?
Iti oferim sansa de a te dezvolta intr-o echipa pe masura asteptarilor tale!
TANDEM CONSULTING recruteaza pentru unul din clientii sai, companie de intermedieri servicii financiar bancare din Satu Mare:
Functionari Relatii Clienti

Responsabilitati:

•Promovarea serviciilor financiar – bancare;
•Furnizarea de solutii adecvate nevoilor clientilor;
•Mentinerea permanenta a legaturii cu clientii;
•Oferirea de suport logistic fortei de vanzari;
•Oferirea de consultanta de specialitate clientilor in utilizarea serviciilor si produselor bancare;
•Administrarea documentatiei specifice;
•Atingerea obiectivelor cantitative si calitative specifice postului.

CERINTE

•Abilitati de relationare si comunicare atat directa cat si la telefon;
•Orientare spre client;
•Cunostinte avansate de operare PC;
•Timbru vocal placut si prezenta fizica ingrijita;
•Rezistenta la lucru in conditii de stress;
•Bun management al documentelor si al timpului
•Domiciliul obligatoriu in Satu Mare
•Studiile superioare si cunoasterea buna a limbii maghiare reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

•Salariu fix + comisioane si bonusuri conform obiectivelor atinse;
•Tichete de masa;
•Insemne ale statutului professional;
•Un mediu de lucru la standarde occidentale;
•Sansa unei cariere intr-o echipa tanara si dinamica de profesionisti.

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business. Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman. Sprijinim astfel organizatiile sa-si valorifice principala lor resursa - oamenii, pe care ii ajutam sa fie mai eficienti si sa se adapteze schimbarilor punandu-le in echilibru competentele cu obiectivele.
Noi punem oamenii in valoare.
Competentele noastre acopera intreaga gama a resurselor umane: asigurarea necesarului de capital uman, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.
Dinamici, flexibili si creativi, actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem.
Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.