DIRECTOR PRODUCTIE- Satu Mare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de productie cu traditie;

-imbunatatirea strategiei fabricii, in special a strategiei de productie
-asigurarea punctualitatii si calitatii livrarilor la clienti;
-coordonarea angajatilor din productie (distribuirea de sarcini si urmarirea indeplinirii acestora);
-planificarea referitoare la capacitatea de lucru si personalul necesar pentru realizarea contractelor existente;
-supervizarea planificarii productiei si a disponibilitatii materialelor;
-analiza si imbunatatirea proceselor de productie;
-asigurarea disponibilitatii documentatiilor tehnice necesare;
-organizarea proceselor de productie, in vederea minimalizarii pierderilor;
-optimizarea calitatii productiei;
-motivarea angajatilor din productie si elaborarea de masuri pentru dezvoltarea motivatiei si a calificarii;

CERINTE

-Studii superioare in domeniul tehnic ;
-Experienta in coordonarea angajatilor intr-o companie de productie.
-Cunostinte de limba engleza, scris si vorbit - avantaj cunoasterea limbii germane;
-Cunoasterea legislatiei si a reglementarilor cu privire la companiile de productie;
-Cunoasterea sistemelor de asigurarea calitatii / Managementul calitatii;
-Cunoasterea de metode moderne de management.
-Capacitatea de a motiva angajatii;
-Capacitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Oportunitatea de a munci intr-o companie multinationala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.