ASISTENT MANAGER

METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- menţinerea evidenţei corespondenţei scrise şi electronice;
- menţinerea unui sistem eficient al îndosarierii documentelor din compartiment;

- organizarea şi participarea la întâlniri şi şedinţe;

- elaborarea şi pregătirea de prezentări şi materiale, după caz;

- efectuarea de cercetări pe diverse teme, după caz;

- asigurarea de suport compartimentului de resurse umane;

- efectuarea activităţilor de protocol;

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să aibă cunoştinţe avansate de limba germană şi engleză scris şi vorbit, cunoştinţe avansate a pachetului Ms Office.
Bune abilităţi de comunicare scrisă şi orală, capacitate de organizare şi planificare.

Spirit de observaţie, iniţiativă, orientat către detalii şi acurateţe.
- studii medii sau superioare;

- cunoştinţe de limba germană şi engleză;

- cunoştinte de operare PC (Word, Excel, Power Point);

Avantaje:

- cunoaşterea limbii maghiare;

- cunoştinţe de design (Adobe, Photoshop, Corel Draw);

- abilitatea de a tasta minim 40 de cuvinte pe minut;

- carnet de conducere categoria B;

- nefumător.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate vor parcurge un proces de recrutare, care constă din 3 faze:

1. Trimitere CV la adresa de email: resurseumane@metamob.ro;

2. Completare teste online (prin accesarea paginii www.metamob.ro, meniul Companie, secţiunea Carieră):

Test nr. 1 – veţi afla imediat dacă aţi reuşit să treceţi de a doua fază a recrutării;
Test nr. 2 – necesită evaluare de către compartimentul HR;

3. Interviu pentru persoanele care au trecut cu succes de primele două etape.

Completarea testelor online sunt un criteriu obligatoriu şi eliminatoriu de selecţie.

Informaţii suplimentare la numărul de telefon 0261 706731.

Doar persoanele eligibile vor fi contactate.

Metamob SRL este o firma specializata pe productia si comercializarea sculelor pentru prelucrarea lemnului, cu o piata nationala si cu relatii multiple internationale, cu numeroase premii in topul judetean si national.