Angajam Inginer Chimist

S.C. Plastica S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- elaborarea retetelor de lucru
- urmarirea parametrilor de lucru
- imbunatatirea fluxurilor de productie
- eficientizarea operatiunilor si randamentele utilajelor
- elaborarea fiselor tehnologice si a procedurilor de lucru

CERINTE

Nivel de studii: Absolvent de Chimie Macro-Moleculara si/sau Chimie Industriala
Organizat
Cunostinte operare PC
Meticulos
Atent la detalii
Proactiv
Seriozitate
Abilitatile tehnice
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat

Asteptam cv-ul tau pe adresa de e-mail: office@plastica.ro

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala la locul de munca pentru a deveni TEHNOLOG
Pachet salarial atractiv
Instruire teoretica si practica
Asigurarea transportului pe raza orasului Satu Mare
BONUS - pentru performanta

Plastica produce ambalaje flexibile din polietilena si polipropilena de peste 28 de ani, fiind printre primii jucatori nationali pe acest segment.