Agent Vanzari

Exotic-K srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala din domeniul importului si distributiei de hrana si accesorii de animale de companie angajeaza agent de vanzari.

Responsabilitati :
- promovarea produselor companiei
- identificarea si dezvoltarea de noi clienti
- prospectarea pietei si aducerea de noi clienti
- realizarea targetului lunar
- Analiza periodica a concurentei in domeniu

Va asiguram ca toate CVurile sunt analizate si salvate in baza de date a societatii.
Vor fi contactati numai candidatii selectati pentru interviu.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta in distributie si vanzari
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte operare PC
- Disponibilitatea de a avea un program flexibil in functie de clienti si activitatea in zona arondata
- persoana dinamica, motivata, ambitioasa

BENEFICII OFERITE

Bonusuri (facilitati)
- salariu fix + comision din vanzari corelat cu realizarile
- masina si telefon de seriviciu