Responsabil Departament Calitate

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Certificarea si garantarea calitatii produsului.
Coordonarea echipei din subordine si orientarea acesteia catre atingerea performantei.
Implementarea unui sistem integrat pentru asigurarea calitatii in concordanta cu normele impuse.
Indrumarea si conducerea cercetarilor tehnice specifice pentru excluderea neconformitatilor cronice.
Asigurarea analizelor de reclamatii furnizand informatii clientilor, eventual chiar cu vizite sau reuniuni.
Crearea si sustinerea grupurilor de imbunatatire pentru a da solutii la problemele complexe de neconformitati.
Asistarea clientilor sau auditorilor externi in timpul vizitei si sprijinirea vanzarilor la intalnirile cu clientii.

CERINTE

Studii superioare tehnice.
Experienta in domeniul calitatii.
Experienta manageriala.
Limba engleza si/sau italiana la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Traininguri si cursuri specifice.
Munca in interiorul unei echipe tinere si performante, in cadrul unei companii multinationale, de renume international.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice. Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 2500 de angajati.