MASEUR

TURISM FELIX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură masajul şi mişcările pasive indicate de medic pentru turiști

CERINTE

Studii de specialitate
Cunoașterea unei limbi de circulație internațională constituie avantaj
Aptitudini de relaţionare socială
Comportament politicos

BENEFICII OFERITE

În funcție de calificare și experiență, se va propune ocuparea unui post într-unul dintre hotelurile de 2, 3, 4 sau 5 stele

Turism Felix SA, Băile Felix este cea mai mare companie de turism balnear din România. Avem în portofoliu principalele hoteluri din Băile Felix (Lotus Therm Spa&Luxury Resort 5*, Hotel Internațional 4*, Hotel Termal 3*, Hotel Nufărul 3*, Hotel Poienița 3*, Hotel Mureș 2*) și Ștrandurile Apollo-Felix și Venus (Băile 1 Mai).
Ne aflăm printre companiile care pun oamenii în centrul strategiei lor, oferindu-le cele mai bune condiții pentru dezvoltarea personală și profesională. Din echipa noastră fac parte oameni bine pregătiți, având cu toții în comun ambiția pentru performanță și pasiunea pentru lucrul bine făcut.
Obiectivul nostru este de a recruta, dezvolta şi păstra oameni energici şi entuziaşti, capabili să-şi folosească potențialul creativ pentru a găsi modalități noi şi eficiente de a obține satisfacția clienților noștri.
Vino să faci parte din echipa noastră!
www.felixspa.com și www.lotustherm.ro