Responsabil Comercial Super-Market

West House

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal pentru lucru in super-market, raion alimente in Italia si Spania.
Firma este un cunoscut lant european de super-market-uri si ofera posibilitatea unei cariere stabile.
Candidatiolor selectati li se asigura contract de munca, pregatire corespunzatoare si salariu la nivel european.

Intrati pe www.whvisa.org si depuneti CV-ul numai in format word in sectiunea ROMANIA.

ATENTIE - orice alta forma de trimitere a CV-urilor nu se ia in consideratie. Termenul limita de aplicatie este de 20 februarie.
Numai candidatii acceptati vor fi contactati de echipa whvisa.org

CERINTE

- Cunostinte de limba spaniola sau italiana, in functie de tara unde doriti sa lucrati (va rugam sa specificati)
- experienta anterioara in vanzari constituie avantaj
- experienta in supermarket NU este obligatorie, dar poate constitui element de selectie
- disponibilitate de lucru in strainatate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, la standard european;
- decontare transport
- bonusuri pentru ore suplimentare

Agentie Plasare, recrutare forta de munca in Romania, UE, SUA si Australia
Consultanta legislatia muncii
Job-uri in Romania, Uniunea Europeana (Franta, Italia, Spania, UK)
Work VIsa & Work Permit pentru USA, Australia si New Zealand
www.whvisa.org