Angajam tehnolog/responsabil productie!

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o firma romaneasca specializata in productia de confectii, cu o activitate de peste 15 ani in acest domeniu. Compania detine o locatie proprie in judetul Teleorman, localitatea Rosiori de Vede, si produce tricouri, bluze, hanorace, rochii din jerse si tricot, bluze voal pentru renumite marci internationale.

1. Titlul postului: Tehnolog/Responsabil productie
Nr. de persoane : 1
Locatia : Rosiorii de Vede, jud.Teleorman

Responsabilitati:
- Organizeaza intreaga activitate de productie
- Coordoneaza personalul direct productiv si cel responsabil de pregatirea productiei (organizarea pe schimburi/repartizarea sarcinilor, asigurarea materialelor, inregistrarea rapoartelor de calitate, completarea rapoartelor de neconformitate e.t.c)
- Propune masuri pentru imbunatatirea activitatii de productie
- Intocmeste planurile de productie conform comenzilor si contractelor
- Stabileste procesul tehnologic: produs/timpi de lucru
- Verifica mostrele de productie
- Stabileste normele de lucru
- Asigura continuitatea si operativitatea productiei

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului :
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Excelente abilitati de comunicare, leadership, organizare si coordonare productie
- Disponibilitate pentru munca in echipa
- Orientare spre rezolvarea problemelor
- Disponibilitate pentru program prelungit

Cerinte necesare ocuparii postului :
- Experienta minimum 2 ani intr-un post similar, in confectii textile
- Studii medii sau superioare tehnice de specialitate ( confectii textile)
- Cunostinte aprofundate despre procesele tehnologice, materiale si echipamente, precum si despre metodele de lucru specifice industriei textile
- Limba engleza constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- Pachet salarial atractiv
- Cazare in caz de relocare
- Program de lucru: 8-9 ore/ zi , de luni pana vineri

Contact:
recrutare@publiceuroconsulting.ro / 0728.572.880
claudia.vidican@publiceuroconsulting.ro / 0728.270.875

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro