Trainer curs Standarde Internationale de Contabilitate

Sece gogu serele

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) elaboreaza un curs online de `Standarde Internationale de Contabilitate`. Cursul trebuie sa fie de conceptie proprie, trainerul pastrandu-si integral drepturile de autor asupra lui.
b) coordoneaza toate activitatile legate de curs
c) activitatea se desfasoara in regim de colaborare part-time pe baza de contract de munca la domiciliu (teleworking).

CERINTE OBLIGATORII:
a) Varsta minima 28 ani
b) Studii superioare de specialitate (programe de pregatire suplimentare - masterat, doctorat stagii in strainate constituie un avantaj)Candidatul trebuie sa fie absolvent al unei facultati economice.
c) Experienta practica in domeniu de minim 5 ani

OBLIGATORIU:
a) experienta in elaborarea si administrarea de programe de pregatire
b) Computer personal si acces internet
c) CANDIDATURILE CARE NU SUNT INSOTITE DE SCRISOARE DE INTENTIE NU SUNT LUATE IN CONSIDERARE