Trainer curs Franceza pentru afaceri

Sece gogu serele

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) elaboreaza un curs online de `Limba fanceza pentru afaceri`. Cursul trebuie sa fie de conceptie proprie, trainerul pastrandu-si integral drepturile de autor asupra lui.
b) coordoneaza toate activitatile legate de curs
c) activitatea se desfasoara in regim de colaborare part-time pe baza de contract de munca la domiciliu (teleworking).

CERINTE OBLIGATORII:
a) Varsta minima 28 ani
b) Studii superioare de specialitate (programe de pregatire suplimentare - masterat, doctorat stagii in strainate constituie un avantaj)
Candidatul trebuie sa fie absolvent al unei acultati de limbi straine cu specializarea Limba si literatura franceza.
c) Experienta practica in domeniul de minim 5 ani

OBLIGATORIU:
a) experienta in elaborarea si administrarea de programe de pregatire
b) Computer personal si acces internet
c) CANDIDATURILE CARE NU SUNT INSOTITE DE SCRISOARE DE INTENTIE NU SUNT LUATE IN CONSIDERARE