Traducatori limbile Engleza, Germana, Franceza, Italiana, Spaniola, Rusa, Chineza, Japoneza, Poloneza si Maghiara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam traducatori limbile engleza, germana, franceza, spaniola, portugheza, italiana, rusa, chineza, japoneza si maghiara pentru traducerea unor carti de medicina tradiotionala romaneasca si publicarea lor in aceste tari.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta pe adresa editura_medicala@yahoo.com.

Candidatii selectati vor fi supusi unui scurt test in care se va tine cont de buna cunoastere a limbii alese , capacitatea de sinteza si de adaptarea buna a textului in/din limba romana.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
atent la detalii, seriozitate
fara limita de varsta
traducerea si interpretarea corecta din/in limba romana
traducatori cu experienta, nu neaparat autorizati
respecta termenele de predare

BENEFICII OFERITE

Remuneratie 5 euro/pagina, bonusuri de 5% si 10% pentru eficienta
posibilitate de colaborare pe termen lung