Urgent Malta!!!TINICHIGIU - VOPSITOR AUTO

MBSP Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

TINICHIGIUL CAROSIER efectueaza lucrari in atelierul de Tinichigerie , pentru a acoperi nevoile clientilor si pentru a maximiza productivitatea si gradul de utilizare a atelierului.

Principalele responsabilitati

Engleza A2-B1( interviul este in engleza)

Efectueaza lucrari de reparatii asupra vehiculelor programate in atelier, in conformitate cu standardele tehnice.
Examineaza vehiculele si depisteaza defectiuni care tin de respectarea standardelor de mediu si de siguranta
Efectueaza fiecare lucrare in intervalul de timp specificat, pentru a mentine productivitatea muncii
Respecta regulile de sanatate si securitate ale atelierului si ale companiei
Mentine standardele de ordine si curatenie ale atelierului
Raspunde personal de intretinerea zilnica a echipamentului atelierului si raporteaza defectiunile echipamentelor sau probleme de rezolvat
Respecta procesele principale, pentru a atinge obiectivele stabilite de calitate si eficienta
Colaboreaza cu restul colegilor pentru a dezvolta procese imbunatatite si mai eficiente
Participa la cursuri de specialitate, pentru a-si actualiza cunostintele tehnice, daca este cazul
Colaboreaza cu ceilalti angajati ai atelierului pentru a asigura clientilor servicii ireprosabile
Raporteaza problemele tehnice folosind procedurile corespunzatoare

CERINTE

Cerinte

Absolvent studii de specialitate este un plus (certificat de calificare in meseria de tinichigiu carosier auto)
Experienta lucru in domeniu (minim 1 an si jumatate)
Disciplinat si cu abilitati de organizare
Orientat spre calitate si spre satisfactia clientului

BENEFICII OFERITE

Beneficii
Există, de asemenea, o mulțime de posibilități de ore suplimentare și de week-end
De asemenea, compania are o cultură antreprenoriala și are un simt real de familie, iar compania mentine o retentie foarte mare de personal
-biletul de avion este decontat in prima luna
-cazarea este gratuita in prima luna
-40 de ore este programul de lucru
- se pot face 26 de ore suplimentare /pe saptamana (540 -600 euro/luna)
- salariul minim incepe de la 11.440 pe an (fara bonusuri sau ore suplimentare)
- concediul este platit
-24 zile de concediu

MBSP is a company specialized in organizational and personal development programs, that offers training, coaching, organizational assessment, recruitment, consulting in accessing structural funds, image consulting, political marketing, events organizing, sales force outsourcing services.