tamplar universal mobilier lemn si PAL

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelier de mobila situat in Micesti, jud ARGES cautam 2-3 tamplari universali calificati ( sa cunosca sa lucreze pe mai multe utilaje) pentru productia de mobilier din lemn masiv si PAL; cu experienta in productia mobilei.

CERINTE

rugam CV-uri in care sa specificati pe ce utilaje lucrati.

Societatea dispune de un parc diversificat de utilaje atat pentru prelucrarea panourilor cat si a lemnului masiv:

– Circular de panouri orizontal numeric

– Centre de prelucrare numerica (CNC-uri)

– Masina de gaurit numerica

– Masina de deccupat si copiat numerica

– Masini de cantuit pe profile drepte si curbe de grosimi diferite

– Presa hidraulica pentru panouri

– Masina de rindeluit pe 4 fete

– Fierastrau circular si fierastrau panglica

– Masini de frezat

– Masini de cepuit si prese pentru incleiat

– Masini de calibrat

BENEFICII OFERITE

Se asigura cazarea in zona (pentru cine lociueste la distanta) sau decont transport (pentru cine poate sa faca naveta din zone apropiate), salariul, bonuri de masa, contract de munca, norma legala de lucru.

Rugam CV-uri in care sa specificati pe ce utilaje stiti sa lucrati.

Atelierul de mobila situat in com Micesti, jud ARGES (la 15 km de Pitesti, 8 km de Mioveni, 40 km de Campulung Muscel)

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de mobilier situat in Micesti ( jud AG)