Strungar Operator sau Programator pe masini CNC - pentru Franta - OBLIGATORIU Limba Franceza

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Strungar CNC Operator sau Programator

- experienta de minim 5-10 ani pe strunguri cu comanda numerica
- sau vechime de minim 5 ani, pe programare direct pe masina
- vorbitor de limba franceza, cel putin un nivel incepator-mediu (nu se accepta persoanele care nu cunosc deloc franceza)

CERINTE

- sau vechime de minim 5 ani, pe programare direct pe masina cu comanda numerica
- se cere o atentie deosebita asupra metodei de lucru, piese de mare precizie
- rapiditate in finisarea pieselor respective

BENEFICII OFERITE

- contract de 3 sau 6 luni (in functie de experienta) cu prelungire de pana la 2 ani
- transportul pana in Franta, asigurat de catre firma
- cazarea asigurata (in conditii europene)
- utilitati la cazare decontate
- ore suplimentare platite (daca exista)

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier