Specialist in Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative

Sieben Art Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inainte de a aplica va rugam sa vizitati: http://siebenart.ro, pentru a cunoaste bine Sieben Art. Este obligatoriu sa aplicati de pe my jobs, apoi trimiteti CV si direct de pe site-ul companiei, impreuna cu raspunsurile la intrebarile obligatorii. specificand postul pentru care ati aplicat.

Dacă ești interesat să înveţi şi să dezvolţi soluţii legate de Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative,,rolul de Specialist în Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative e potrivit pentru tine!

CERINTE

Ca Specialist în Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative, vei oferi clienţilor noştri o experienţă completă prin dialog şi demonstraţii complexe ale soluţiilor noastre in Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative. Serviciile oferite vor unifica atât suportul, cât şi proiectele personalizate pentru clienţi. Mai mult, datorită ție și a altor colegi, clienţii vor beneficia de serviciul de asistență tehnica, un puternic diferenţiator pe piaţă, care acoperă toate cererile acestora, de la cele mai simple la cele mai complexe.

Am fi foarte încântaţi să descoperim că ai experienţă în Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative, iar dacă te poți lăuda şi cu experienţă în vânzări, ne va face plăcere să colaborăm împreună.

Ideile noi şi sugestiile tale sunt mereu binevenite. Tu poţi transforma Sieben Art Concept într-un loc potrivit pentru toţi clienţii noştri, în care să te simţi ca acasă alături de întreaga echipă.

Așadar, dacă te-ai decis să devii expert în Tehnica Instalatiilor Sanitare Termice si Regenerative, te invităm să ne vizitezi oricand pentru a urmări mai atent activitatea celorlalţi colegi şi ulterior să aplici.

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
training
mediu de lucru stimulativ

Proiectare Consultanta si Vanzari Instalatii pentru Constructii