Specialist Google AdWords - Activitate acasa - Program flexibil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie IT angajeaza in sistem part-time/full-time sau in sistem de colaborare, pe proiect, cu program flexibil si cu posibilitatea de a lucra de acasa, Specialist Google AdWords.

Responsabilitati:
Lansarea si monitorizarea unor campanii AdWords pentru site-urile de prezentare detinute de clienti, entitati juridice.

Activitatea se desfasoara acasa. Programul este unul flexibil (nu exista cerinte cu privire la numarul total de ore lucrat sau cu privire la intervalul orar lucrat; acest interval poate fi schimbat de la o zi la alta, se pot lucra mai multe ore in anumite zile si mai putine in altele).

Se incheie contract de colaborare, pe proiect, sau contract de munca.

Majoritatea site-urilor promovate sunt site-uri de prezentare ale unor societati ce activeaza in diferite domenii de activitate.

Anuntul este valabil pentru toate localitatile.

CERINTE

-Minim sase luni experienta efectiva cu campanii Google AdWords (pentru clienti si/sau proiecte personale).

Este necesar ca viitorul partener:
-Sa poata descoperi diferitele segmente tinta de public carora li se adreseaza o anumita firma;
-Sa avanseze propuneri pentru expresiile/cuvintele cheie ce vor fi utilizate;
-Sa lanseze efectiv campaniile Google AdWords;
-Sa poata seta, atunci cand este nevoie, grupuri multiple de anunturi;
-Sa monitorizeze in timp campania si sa ia masurile necesare pentru imbunatatirea indicatorilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
*Salariu lunar sau onorariu fix pe proiect;
*Bonusuri de performanta;
*Program flexibil;
*Posibilitatea de a lucra de acasa;
*Posibilitatea de a dobandi experienta si in alte arii de interes;
*Posibilitatea de promovare in timp.