RESPONSABIL PRODUCTIE MOBILIER / INGINER TEHNOLOG MOBILIER / TEHNICIAN MOBILIER ptr Micesti, ARGES

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABIL PRODUCTIE MOBILIER / INGINER TEHNOLOG MOBILIER / TEHNICIAN MOBILIER

ESTE OBLIGATORIE EXPERIENTA PE UN POST ASEMANATOR

LOCATIA: com Micesti, jud ARGES

CERINTE

- cunoasterea timpilor de fabricatie si a modalitatilor/procedeelor de fabricatie
- OPTIMIZAREA materiei prime
-coordonarea echipei de tamplari: 10 pers
- studii superioare de specialitate : facultate de industria lemnului - specializare mobilier
- intocmirea documentatie tehnice necesare pentru mobilier unicat
- postul necesita o permanenta colaborare cu colegi in Franta
- experienta de minim 3 ani in domeniu
- experienta de utilizare a diferitelor masini specifice din industria mobilei si a lemnului, reprezinta un plus
- contact cu clientii, direct sau indirect, majoritatea francezi (pentru rectificari, etc)
- disponibilitate pentru program prelungit (uneori)
- cunostinte privind normativele de proiectare actuale
- acorda suport tehnic productiei, fiind direct resposabil de calitatea productie rezultate

BENEFICII OFERITE

transport asigurat din Pitesti la firma si inapoi.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier