Promoter-vanzator cosmetice in mall - Salzburg, Amsterdam, Paris, Londra - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROMOTERI - VANZATORI COSMETICE IN MALL / MAGAZIN DE LUX - LONDRA, PARIS, AMSTERDAM, SALZBURG, COPENHAGA

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Ti-ar placea sa promovezi si sa vinzi produse cosmetice de lux in cele mai frumoase orase din Europa?

Head-Hunting cauta pentru una din cele mai renumite companii din domeniu, cu magazine in marile capitale europene, promoterite/vanzatoare pentru magazine ultracentrale din Paris, Amsterdam, Berlin, Salzburg si standuri in mall-uri din Londra.

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Pentru Paris se ofera bilet de avion si prima luna de cazare GRATUITE!
Suma minima garantata pentru Paris este de 1500 euro/luna,pentru primele 6 luni.

Se ofera cazare in apartamente amenajate si mobilate modern, cu utilare completa, televizor cu cablu, wi-fi.
Costul cazarii se retine din banii pe care ii aveti de incasat de la companie, nu trebuie platit nimic in avans.

Veti fi asteptata in aeroport de un reprezentant al companiei,

Biletul de avion vi se deconteaza dupa 1 luna.

Veti avea o suma minima garantata de 1000 euro/luna,pentru primele 6 luni.
Dar puteti castiga intre 2000-4000 euro/luna, daca aveti cifre foarte bune de vanzari.
Toate interviurile sunt pe Skype, cu camera web. Nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Puteti pleca cu o prietena.

Va rugam sa trimiteti CV-ul prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550

CERINTE

- limba engleza la nivel cel putin mediu pentru toate locatiile
- pentru Paris limba franceza la nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari directe, call center, servicii clienti - reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie
- dorinta de a castiga cat mai mult.
- persoane energice, comunicative, vesele, perseverente, optimiste.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.