Promoter - vanzator cosmetice in mall - Dubai, Qatar, EU

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoter-Vanzator cosmetice in mall-uri luxoase din Doha (Qatar), Dubai, Londra, Paris, Amsterdam, Berlin, Copenhaga, Milano, Roma.

Esti pasionata de vanzari, vesela, ambitioasa, prietenoasa si dinamica?

Iti doresti sa traiesti in unul din cele mai exclusiviste orase din lume, sa te distrezi cu alti tineri de varsta ta si sa castigi in acelasi timp cel putin 1100 euro/luna?

Iti oferim:
- posibilitatea de a promova si vinde cosmetice in cele mai luxoase mall-uri din lume,
- garantia unui venit de minim 1100 euro/luna,
- posibilitatea unor castiguri de 2000-3000 euro/luna din comision (15%-21%),
- cazare asigurata contra cost in apartamente modern amenajate si mobilate, utilare completa, TV, cablu, wi-fi,
- decontarea biletului de avion dupa 30 de zile,
- asigurare medicala,
- transport gratuit la mall,
- concediu anual, cu bilete de avion platite de catre companie,
- training,
- o echipa tanara, prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber.

Locatii: Doha(Qatar), Dubai, Londra, Paris, Berlin, Amsterdam, Milano, Roma, Sardena.

Interviurile sunt pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la biroul firmei.

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa, nici inainte de plecare si nici ulterior!

E-mail: office@head-hunting.ro
Tel: 0723.188550

CERINTE

Candidatul ideal:
- limba engleza la nivel mediu/avansat pentru toate locatiile
- experienta in promotii, vanzari directe, call center, servicii clienti - reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie
- dorinta de a castiga cat mai mult.
- persoane energice, comunicative, vesele, perseverente, optimiste.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.