Programator Web

Nano-Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinere si devoltare de aplicatii web utilizand PHP si MySQL

CERINTE

- cunostinte de Programare Orientata pe Obiecte
- cunostinte de PHP, MySQL, HTML
- cunostinte cel putin medii de limba engleza

- cunostintele de Linux, BASH si networking prezinta un avantaj
- cunostintele de JavaScript si CSS prezinta de asemeni un avantaj
- cunostintele de C sau C++ constituie un avantaj

Candidatul ideal este caracterizat de urmatoarele trasaturi de caracter:
- programeaza din pasiune
- persoana dinamica, ambitioasa, constructiva, responsabila, ordonata, perseverenta
- capacitate de lucru in echipa
- capacitate de lucru cu supervizare minima
- disponibilitatea de a invata lucruri noi
- spirit de initiativa
- capacitatea de a-si organiza eficient timpul

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes
- posibilitatea de a invata lucruri noi si de a capata experienta
- pachet salarial atractiv
- bonusuri atractive, primite in functie de rezultatele obtinute
- posibilitatea de a avea un program flexibil
- posibilitatea de a lucra de acasa (acceptam persoane din orice oras, oferind posibilitatea de a lucra la distanta)

Daca sunteti interesat de colaborare, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa floreabogdanflorin[at]yahoo.com

Nano-Net este o firma specializata in domeniul telecomunicatiilor (furnizor de internet) si al serviciilor web.