Programator PHP freelancer / pe proiect

Microdream S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programator freelancer cu experienta pe proiect pentru finalizare, modificare, actualizare, optimizare diferite proiecte.
Colaborarea se poate intinde pe perioada nelimitata de timp, in functie de calitatea si seriozitatea programatorului.

CERINTE

Cunostiinte avansate javascript, Bootstrap, PHP, MySQL, CSS.
Cunostiinte avansate HTML5 pentru implementare site-uri responsive.
Implementare API-uri: Amazon EC2, Amazon S3, PayPal Express Checkout.
Este un plus daca aveti experienta cu framework-ul: Symfony si angularJS.

BENEFICII OFERITE

Oferta financiara in functie de proiectul desfasurat.

Specializarea noastra presupune dezvoltarea software-ului, arhitecturi web, construire si gazduire siteuri cloud cu low-balancing, server failure. Redesign-ul si reproiectarea site-urilor existente. Arhitectura siteuri pentru telefoanele mobile. Aplicatii iPhone, Android. Optimizare SEO profesionala.
Ne bucuram sa va cunoastem!