Programator PHP

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de un programator care poate gandi rapid şi poate rezolva probleme din lumea reală, cu abilitatea de a se adapta si de a dezvolta folosind noi tehnici si tehnologii.

Calificarea pentru acest post presupune:
- Cunostinte bune de PHP/HTML/JavaScript/AJAX;
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale;
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date si POO;
-cunoasterea unul framework PHP modern (Zend Framework, Symfony) constituie un avantaj;
-experienta in utilizarea unui ORM - Object-Relational Mapping (Doctrine PHP) constituie un avantaj.

CERINTE

- Imbunatateste performantele aplicatiilor;
- Participa la administrarea fizica si logica a serverelor si platformei de dezvoltare;
- Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor web;
- Se poate ocupa de proiecte individual (activitate în mod independent) sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

Ne-ar bucura sa stim ca:
- Este un bun profesionist: sa lucreze eficient si de calitate;
- Este serios: sa respecte termenele si sa trateze proiectele cu seriozitate;
- Ii place ceea ce face: nu vrem oameni care vin la serviciu, vrem oameni pasionati, dornici sa invete mereu lucruri noi;
- Are atitudinea potrivita: un spiririt viu, analitic, sa vrea sa gaseasca solutii la probleme noi, sa fie corect cu el insusi si cu colegii sai.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
- Bonusuri pe proiect;
- Traininguri pentru formare profesionala, posibilitatea de a participa la traning-urile organizate de firma;
- Program flexibil (8h/zi);
- Acces gratuit sala/fitness.

- Doar candidatii selectati vor fi contactati ( uzual pana la 5% din totalul candidatilor)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare