Ospatari/ospatarite Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare Head-Hunting, va ofera oportunitatea de a lucra in resturante din Anglia, cu contracte legale de munca, fara a plati nici un fel de comision sau taxa.

Cautam pentru restaurante din Bath, Bristol, Portishead, ospatari si ospatarite cu minim 2 ani de experienta si cunostinte de limba engleza la nivel avansat.

Se ofera:
- contracte de munca legale,
- salarizare 1200 lire net/luna + tips
- cazare gratuita pentru prima saptamana.

Nu se plateste nici un fel de taxa sau comision,nici iniante si nici dupa plecare.

Angajarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt pe Skype, cu camera web.

Puteti trimite CV-ul direct pe e-mail la:office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550
www.head-hunting.ro

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe un post similar, obligatoriu
- limba engleza nivel mediu-avansat
- disponibilitate pentru relocare pe 2-3 ani

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.