Online Studio Dealer in Malta

The Profiles

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Abilitati excelente de comunicare;
Aspect plăcut;
Excelenta cunoastere a limbii engleze;
Cunoștințe IT de bază;
O abordare flexibilă a muncii;
Experiența anterioară similară în domeniul jocurilor de noroc va fi considerată un avantaj.
Descrierea jobului
Se asigură că cele mai înalte standarde de gestionare eficientă a jocurilor sunt efectuate în conformitate cu procedurile companiei și Legea jocurilor, precum și asigurarea respectării regulilor jocurilor.
Începe fiecare joc nou, dar care să nu depășească intervalul de timp prestabilit care apare pe ecran.
Crează o atmosferă plăcută, prietenoasă și primitoare atunci când întâmpină noi jucători. Acest lucru trebuie să se reflecte în tonul vocii, expresiei feței, poziției și atitudinii.
Să explice regulile jocurilor clienților.
Anunță "fără pariuri suplimentare" la timp, pentru a vă asigura că apelul este respectat întotdeauna și că nu mai sunt acceptate, adăugate, șterse sau modificate pariurile după ce au fost oferite și acceptate.
Să mențină evidențe competente și clare asupra tuturor tranzacțiilor efectuate.
Asigură un standard ridicat de securitate împotriva tuturor înșelăciunilor.
Notifică imediat supraveghetorului despre orice defecțiune a echipamentului.
Să colaboreze cu supraveghetorul pentru a îmbunătăți jocurile și alte aspecte conexe.
Păstrează mesele și împrejurimile lor curate.
Menține cel mai înalt standard posibil al relațiilor cu clienții și a reputației companiei.
Oferă predarea adecvată la schimbarea turei.
Să efectueze alte sarcini rezonabile care pot fi îndrumate de angajator, în conformitate cu exigențele companiei.

CERINTE

Nivel începător - 1.091,29 € brut pe lună
Gradul A - 1,186.00 EUR brut pe lună
Gradul B - 1.236,27 EUR brut pe lună
Gradul C - 1,354,13 € brut pe lună

BENEFICII OFERITE

Alte informații:
Programul de lucru este în funcție de tură, iar personalul trebuie să lucreze și în schimburi de noapte
Prelungirile în timpul săptămânii sunt plătite la o rată de 1,5 și în weekend de 2.0
Personalul poate obține un bonus de performanță lunar (100 EUR) care se bazează pe un sistem punct, angajatul lunii va primi un bonus suplimentar (200 EUR) și fiecărui angajat i se va acorda un bonus de 500 EUR dacă nu demisionează înaintea perioadei de probă de 6 luni
Extra bonus de € 512 pe an din partea guvernului maltez impartit trimestrial.
Se oferă mese de seară zilnice personalului
Sandwichuri gratuite pe durata zilei și cafea pe tot parcursul zilei
Depozitul și prima lună de chirie vor fi plătite de către angajator
Contractul va fi semnat în România înainte de plecarea în Malta.

Executive Recruitment
www.profilesrecruitment.eu
A large and experienced recruitment team
Our greatest strength is the people who work with us. We carefully train and support our staff to ensure that you enjoy a high standard of attention and service. Our recruitment consultants are highly experienced and regularly take the time to keep themselves up to date in the sectors that they specialist in.
With a wealth of experience in the recruitment industry our consultants fully understand the needs of their clients and know the challenges, competition and the current market situation. This deep understanding of the industry and dedication to customer satisfaction is just one aspect that separates us from other recruitment consultancies.