Moderator de continut text online-limba finlandeza

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie de outsourcing care se ocupa cu oferirea de servicii si consultanta catre companii de prestigiu din alte tari, cautam persoane cunoascatoare de limba finlandeza, pentru un rol de Moderator de continut text online.

Responsabilitati:

Moderarea continutului unui site de anunturi in limba finlandeza;
Mentinerea legaturii cu clientul.

CERINTE

Cunostinte avansate de limba finlandeza;
Studii medii sau superioare;
Atentie la detalii;
Viteza si acuratete in utilizarea computerului;
Punctualitate;
Comunicare in echipa;
Implicare pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonusuri de performanta;
Posibilitatea de a lucra full time sau part time;
Posibilitatea de a lucra de acasa.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.