Manager Resurse Umane

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti fi reprezentant al companiei la angajare si la incetarea raporturilor de munca. Coordonati direct activitatile de recrutare, integrare, recompensare, promovare, informare, negociati cu sindicatele, propuneti principii de management al resurselor umane care sa conduca la o eficienta maxima a activitatilor din cadrul companiei, urmariti respectarea legilor, regulamentelor si directivelor promovate de companie in domeniul RU. Va asigurati de indeplinirea obiectivelor de personal in cadrul departamentului de RU precum si a intregii fabrici si reprezrntati managementul in problemele de HSE&E;

CERINTE

Aveti studii superioare si o experienta de min. 3 ani intr-o functie similara, intr-o firma de productie. Vorbiti fluent limba engleza si aveti cunostinte de utilizare a calculatorului. Sunteti familiarizat(a) cu termeni statistici generali (%,PPM, FTC, Pareto, Ishikawa, histograme), documentatia sistemului de calitate, BOS, si ati utilizat cu success in activitatea dvs. continous Improvement tools si metoda 6 Sigma. Aveti foarte bune cunostinte despre Codul Muncii (interpretarea legislatiei), Negocierea colectiva, regulamentele privind salarizarea.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Posibilitati de dezvoltare a carierei;
Implicarea in proiecte complexe;
Pachet salarial motivant (salariu, masina de serviciu, telefon mobil, laptop, tichete de masa, management bonus)

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de middle si top management – www.eurotriade.com

Clientul nostru, lider mondial in industria automotive, cauta Manager Resurse Umane pentru sediul sau din Pitesti.