Manager Proiect

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sunteti responsabil de corectitudinea, oportunitatea, necesitatea si legalitatea lucrarilor executate.
- Coordonati realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu proiectul si cu graficul de excutie incredintat, urmarind incadrarea stricta in termenele de executie, in bugetul lucrarii si raspunzand de calitatea lucrarilor executate.

CERINTE

- Aveti studii superioare in domeniul constructiilor si experienta de minim 3 ani într-un post similar.
- Aveti cunostinte de Legislatia Muncii, Protectia Mediului, Managmentul Sanatatii si Securitatii Ocupationale si a Sistemului Calitatii in Constructii.
- Ati absolvit un curs de Manager de Proiect.
- Cunoasteti limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Companie de renume in domeniul constructiilor;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Realizarea unor proiecte importante.

EuroTriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.ro .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, firma de renume din domeniul constructiilor.