Manager de Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa activ de recrutarea si selectia echipei de vanzari ( vanzari directe de produse terapeutice naturale romanesti - ceaiuri, tincturi, siropuri, etc)
-Se implica in trainingul echipei de vanzari
-Urmareste activitatea consultantilor din echipa, implicandu-se in coordonarea acestora
- intocmeste si elaboreaza raportari de activitate catre managementul superior al companiei
- mentine controlul si evidenta vanzarilor echipei
- planifica si stabileste obiective lunare de vanzari si activitate si urmareste atingerea acestora

CERINTE

- experienta in recrutarea, selectia, dezvoltarea si coordonarea unei echipe de vanzari - reprezinta un mare avantaj
- cunostinte de operare pe calculator p
- abilitati manageriale
- gandire analitica
- abilitati de comunicare
- sa fie proactiv si orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

-Plan de cariera motivant
-Instruirea, sprijinul, formarea si coordonarea necesara pentru a atinge obiectivele planificate
-Bonus lunar de performanta
-Posibilitatea sa faci parte dintr-o comunitate 100% romaneasca, preocupata de natura si valorile traditionale ale romanilor de a trai in comuniune cu mediul inconjurator