Manager de proiect

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea proiectelor din punct de vedere business plan, resurse, umane si financiare, incadrare in timp, atingerea scopului;
- culegerea si selectia informatiilor specifice esentiale pentru conceperea si implementarea proiectului;
- coordonarea echipei de proiect;
- mentinerea relatiei cu partenerii implicati in proiect;
- analiza, prevenirea si eliminarea riscurilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta minima de lucru intre 6 luni-1 an
- limba engleza la nivel avansat sau cunoasterea altor limbi de circulatie internationala la nivel foarte bun
- disponibilitate ptr deplasari externe
- abilitati de comunicare si socializare
- orientare spre finalitate si atingerea scopului
- persoana independenta si autonoma, echilibrata, organizata, integra, matura in luarea deciziilor
- motivatie intrinseca puternica, satisfacuta de obtinerea rezultatelor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Bonus in functie de rezultate.
Stabilitate.