Management si marketing. Team Leader.Consultanta in domenii web: www.joburi-online.ws

GDI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deschiderea propriei afaceri in cadrul Companiei (www.joburi-online.ws),
- Activitate in consultanta pe domenii web,
- Compania ofera planul de actiune, experienta si sprijin.
- CONSULTANTA: - Lucrul cu clientii (nu agenti de vânzari, nu munca de teren). Activitatea se realizeaza online.
-MANAGERIAT - Instruire, organizare, lucrul cu echipa. Acesta este lucrul cel mai important în activitatea noastra! Acela de a ne duplica pe noi insine; de a-ti forma si organiza echipa de colaboratori astfel încât ea sa lucreze foarte bine.

CERINTE

Colaborator cu abilitati de a lucra pe internet,comunicare, sociabilitate, capacitate de invatare, calitati de lider, flexibilitate, independenta.

BENEFICII OFERITE

e-training-uri gratuite realizate atat de echipa din Romania, dar si de echipa Global Domains International - USA , indrumator personal.

Global Domains International (GDI) reprezinta în momentul de fata una dintre cele mai mari oportunitati de afaceri legale pe Internet, ocupând pozitia 37 în topul de specialitate din SUA, cu tenta uriasa de crestere în continuare. Acum, GDI a ajuns si in Romania!