Inginer Vanzari - Divizia Instalatii si Constructii

UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta propuneri complete si corecte de solutii tehnice (lista de echipamente, indicatori de proiect, termene de executie) si le sustine in fata beneficiarului
- Recomanda selectarea celor mai bune echipamente care satisface nevoile beneficiarului, alegand cel mai bun raport calitate/pret.
- Studiaza documentatia primita si formuleaza intrebarile necesare pentru lamurirea cerintelor tehnice cuprinse in aceasta;
- Identificarea de noi clienti, precum si mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti.

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate, Facultatea de Instalatii - avantaj
- Experienta in vanzarea de echipamente cu caracter tehnic/instalatii - minim 3 ani
- Cunostinte PC: Word, Excel – bine, AutoCad
- Limbi straine: engleza - nivel mediu.

Persoana responsabila
Disponibilitate la deplasari
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Tratament corect si sanse egale.

Sisteme de Securitate si Militare, IT si Comunicatii, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative