Incarcator/Descarcator marfuri , Stivuitorist

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare cauta pentru un potential client : persoane pentru functia de manipulant marfa ( incarcator/descarcator marfuri , stivuitorist)

Pentru manipulant depozit:
- pregatirea marfii pe masini pentru livrare
- pastrarea igienei in depozit conform procedurilor companiei
- incarcarea si descarcarea marfii pe rampa de depozitare

Pentru manipulant auto
- incarcarea si descarcarea marfii pe rampa de depozitare si la client
- pastrarea igienei la locul de munca

Este posibil ca o persoana sa efectueze alternativ cele doua tipuri de activitati, functia fiind aceea generica de manipulant.

CERINTE

- experienta in munca in depozit constituie avantaj
- cunostinte legate de activitatea de incarcare-descarcare, picking, conditiile de pastrare a marfii, etc.
- persoana atenta, responsabila, organizata

Pentru manipulant auto:
- experienta in activitatea de manipulant auto constituie avantaj
- cunostinte legate de aceasta activitate si de relationarea cu clientii constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salarizare conform cu oferta generala de pe piata muncii
Bonuri de masa
Doar candidatii selectati vor fi contactati telefonic.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare