GESTIONAR

Ivet Logistic

Job expirat

RESPONSABILITATI

-persoana dinamica si responsabila;
-capacitate de organizare si planificare;
-cunostinte PC la nivelul utilizarii(gestionarea bazei de date, operare comenzi);

CERINTE

-intocmirea comenzilor catre furnizori;
-efectuarea receptiei cantitative, valorice, calitative a marfurilor;
-intocmirea avizelor, registrelor de casa;
-aranjarea si gestionarea marfurilor in depozit;
-arhivarea NIR-urilor;
-verificarea inventarelor partiale;
-eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice(facturi, dispozitii de livrare);
-intocmirea operatiunilor de facturare si caserie;

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de dezvoltare profesionala;
-salariu motivant;

IVET COMPROD SRL are ca activitate principal¿ comer¿ul cu am¿nuntul ¿n magazine alimentare, detinand astazi 17 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patra¿i ¿i un num¿r de peste 620 de angaja¿i.