FARMACIST SEF/ FARMACIST

CITY PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eliberarea si recomandarea de produse farmaceutice, parafarmaceutice;
- Participarea la efectuarea inventarului periodic;
- Realizeaza propuneri de comanda pentru achizitionarea de produse farmaceutice si parafarmaceutice.

CERINTE

- Absolventi ai Facultatii de Farmacie / Scolii Postliceale - specializarea asistent farmacie;
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor din Romania / Aviz de libera practica;
- Cunostinte de operare PC;
- Deschidere catre asimilarea de noi cunostinte, flexibilitate, dorinta de perfectionare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Accesul la programe de training de specialitate;
- Mediu de lucru placut.

Cu o experienta de peste 7 ani pe piata produselor farmaceutice din Romania, Hermes Pharma detine astazi o retea de peste 100 de farmacii in toate judetele tarii.
Incepand cu anul 2004, Hermes Pharma isi promoveaza lantul de farmacii sub brandul City Pharma, exprimand un nou concept de farmacie, deschis familiei tinere, dinamice, moderne. Sloganul « Prieteni de familie » reflecta intru totul aceasta directie.
City Pharma este farmacia care intelege cel mai bine nevoile pacientilor ei, oferindu-le exact ceea ce au nevoie intr-un cadru placut si prietenos, punand la dispozitia acestora un portofoliu diversificat si complet de produse: medicamente, parafarmaceutice, cosmetice, dermocosmetice, produse pentru ingrijirea si cresterea copiilor.
Calitatea serviciilor oferite pacientilor nostri se datoreaza faptului ca intreaga echipa City Pharma impartaseste acelasi set de valori :profesionalism, responsabilitate, calitate, corectitudine, incredere, implicare.
Competentele angajatilor nostri definesc succesul City Pharma.
Suntem o companie dinamica, aflata in plina dezvoltare, o companie care pune pe primul plan omul, fara de care obiectivele de business nu se pot atinge.