DIRECTOR PRODUCTIE

DACRIS PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea (organizarea, urmarirea si optimizarea activitatii de productie);
- Experienta relevanta in productia tipogafica;
- Optimizarea utilizarii capacitatii de productie;
- Asigurarea respectarii termenelor de fabricatie, a conditiilor si standardelor de calitate;
- Intocmirea si urmarirea respectarii planului de productie;
- Dezvoltarea si imbunatatirea fluxurilor de productie.

Postul se afla in CONSTANTA

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta manageriala in productie;
- Abilitati de comunicare, negociere, lucru in echipa
- Orientare catre rezultate;
- Excelente cunostinte MS Office;
- Bune cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- bonuri de masa
- se asigura cazare in vederea relocarii pentru angajat si familia sa (plata chirie suportata de firma).
- postul se afla in CONSTANTA

Import si distribuitie birotica si papetarie; productie tipografica