Director general in orasul Timisoara

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de recrutare din Sibiu recrutam pentru clientul nostru, importanta companie din domeniul incinerarii deseurilor, cu sediul in Timisoara.
Postul oferit este de director general. Sarcinile principale sunt:
- Coordoneaza si stabileste activitatea departamentelor;
- Participa la intalniriintalniri cu actionarii;
- Prezinta lunar sitautii cu privire la activitatea firmei.
- Se ocupa de extinderea firmei, culege informatii despre piata, despre posibilitatea extinderii retelei, eventuale cumparari de firme mai mici;

CERINTE

- studii superioare cu specializarea INGINER CHIMIST;
- experienta intr-o companie din industrie similara (chimie industriala, vopsele, combinat chimic, fabrica medicamente);
- cunostinte despre procesul de ardere a deseurilor si legislatia in vigoare;
- experienta de preferat pe o pozitie de coordonare;
- excelente abilitati de coordonare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- salariu 1500 Euro net;
- relocare (daca este cazul);
- bonuri de masa;
- masina de serviciu;
- laptop;
- renegociere salariala dupa 12 luni.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.