DEALER abonamente telefonice

LV 7

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare online de abonamente telefonice, in calitate de partener-asociat pe baza de franciza al unei firme de telecomunicatii din S.U.A. Magazinul virtual va este pus la dispozitie, la inscriere, de catre firma LV7 (compania de marketing a acestei firme de telecomunicatii americane).

-NOTA. pentru cei interesati, trimiteti email la amstroe@yahoo.com cu subiect DEALER sau sms la 0722665778, de asemenea cu text DEALER si va voi da toate detaliile necesare.

CERINTE

-varsta minima 18 ani
-persoana charismatica
-conexiune internet
-abilitate lucru in internet
-cunoasterea foarte buna a limbii romane
-capacitate de comunicare

BENEFICII OFERITE

-bonusuri pentru inscrieri directe de clienti (100 euro / contract incheiat)
-bonusuri pentru inscrieri indirecte de clienti (inscrisii inscrisilor dvs etc, pe 7 niveluri in adancime, intre 3 euro si 10 euro / contract incheiat)
-convorbiri telefonice interne / internationale gratuite si nelimitate in reteaua proprie
-videotelefonie interna / internationala la pret de voce
-inexistenta taxelor roaming
-venit recursiv (pasiv) lunar
-un sistem de 7 venituri cumulative, pe masura avansarii in cariera
-reducerea pana la zero a costului propriei facturi telefonice
-avansare rapida in cariera (la nivel national sau chiar european)

Lv 7 este compania de marketing a unei societati americane de telefonie fixa VoIP, servicii de teleconferinta, videoconferinta, telefax, voicemail. convorbiri telefonice gratuite si nelimitate in reteaua proprie (interna si internationala), convorbiri internationale fara taxa roaming catre alte retele.