coordonator vanzari/manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

buna ziua.
aceasta afacere se poate face in timpul liber,pe linga ocupatia actuala.
este vorba despre o companie mlm de 1 an in Romania.
produsele sunt naturale,de intretinere si cosmetice.
parfumurile sunt sub licenta marilor branduri,nu sunt copii sau stifturi.
preturile produselor sunt foarte accesibile,produsele fiind foarte usor vandabile.
planul de marketing e foarte generos,cu nivele usor de atins,nivelul pastrandu-se un an de zile (daca nu creste).
inscrierea este 15 euro (de 10 euro va alegeti produse,iar 5 euro este pachetul informational).daca sunteti inscris aveti 25% reducere la cumpararea oricarui produs.deci castigati 25% din vanzare.
nu sunt conditii,nu exista comanda minima,inscrierea nu va obliga la nimic.
banii multi se fac insa altfel: formand o retea de consumatori ai acestor produse,care poate cuprinde si distribuitori,vanzatori.
in functie de costul produsului primiti un numar de puncte.1 punct=1 euro.
in functie de numarul de puncte se calculeaza castigul :

200 puncte = 8%
500 p. =15%
1000p. =18%
3000p. =20%
6000p. =23%
9000p. =24%
12000p. =25%

procentul continua pana la 50% din vanzari
aceste puncte se pot acumula si altfel:recomandand aceasta afacere si altor persoane,ele se inscriu la dvs.,iar punctele lor vi se recunosc si dvs.punctele tuturor persoanelor inscrise la inscrisii dvs. de asemenea vi se recunosc etc.deci castigurile sunt neplafonate.

CERINTE

in timpul liber

BENEFICII OFERITE

castig substantial