Cod m3 - sef/director magazin - - www.temax.ro

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare cauta cv-uri PENTRU BAZA DE DATE.
Acest anunt nu reprezinta o oportunitate directa de angajare.

puteti trimite CV-uri si la adresa candidati@temax.ro

Studii medii - obligatoriu
Experienta minim 1 an - obligatoriu
Cunostiinte contabilitate primara - obligatoriu
Experienta in vanzare este un atu suplimentar
Cunostinte PC: Word, Excel - obligatoriu
Aspect profesional - business
Referinte de la locurile de munca anterioare

CERINTE

Obiectiv principal :
Coordoneaza toate activitatile din magazin in vederea realizarii targetului de vanzari stabilit.

Activitati :
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii in show-room
Promoveaza si prezinta produsele clientilor
Urmareste comenzile
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Intocmeste evidenta primara

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Comision la vanzari
Carte de munca
Program de instruire in tehnici de vanzare

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare

www.temax.ro