Buldo-Excavatorist si alte utilaje grele pentru Franta-Italia

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta echipa de constructori pentru santier de constructii in Franta si Italia, care sa stie sa opereze utilaje grele de constructii,
in special Buldo-Excavator sau Excavator - pt. Franta Corsica
- cunosterea lb franceze este un bonus in alegerea noastra
- experienta in domeniu - pe excavator/boldoexcavator si alte utilaje terasiere grele de minim 2-3 ani
- locul muncii este in Franta, Corsica - in constructii

CERINTE

- se deconteaza transportul catre Franta
- se ofera cazare in apropierea santierului

- Munca pe utilaj va reprezenta 50% din timpul muncii, restul se desfasoara ca si munca de santier, impreuna cu zidari, tencuitori, etc.

BENEFICII OFERITE

Va rugam contactati-ne direct la telefonul si adresa de e-mail precizate care le gasiti pe site,
nu trimiteti CV-uri prin formularele de contact de pe site-uri - nu vor fi luate in considerare!
Mailul sau telefonul il gasiti pe site-ul nostru : DecoMeuble (Arges) - specificati pentru ce anume aplicati.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier