Brand Manager

ID

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea targetului de vanzare alocat pentru gama de produse pe care o gestioneaza
Marirea numarului de clienti noi pentru gama sa de produse
Asigurarea consultantei tehnice pentru forta de vanzare a firmei
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Deruleaza proiecte pentru clientii actuali
Invata produsele si caracteristicile tehnice

CERINTE

Abilitatea de a aplica cu strictete Procedurile de Vanzare ale firmei (veti fi instruiti in acest sens)
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea realizarii unei cariere de succes
- bonusuri stimulative
- training permanent

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu amanuntul in magazine