Anglia - Sofer tir (C+E)

M&V SELECTION GROUP srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFER TIR (HGV CLASS 1 DRIVER - categorii C+E) Durata contractului de munca: 1 an.
Se elibereaza permis de munca.
Disponibil zi si noapte (de luni pana vineri)
Varsta minima 28 ani. Experienta in conducere tir minim 4 ani. Cunoasterea limbii engeleze la nivel mediu conversational este obligatorie. Card tahografic obligatoriu.
Salarizare: 11.00 £/ora (ziua), 12.50 £/ora (noaptea)
Cazare in camere mobilate si utilate, contra cost circa 50 lire/saptamana.

CERINTE

Varsta minima 28 ani.
Experienta in conducere tir minim 4 ani.
Cunoasterea limbii engeleze la nivel mediu conversational este obligatorie.
Card tahografic obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

M&V Selection Group este o companie specializata in recrutarea, selectia, medierea si plasarea fortei de munca. Calitatea serviciilor si profesionalismul angajatilor a fost recunoscut de clientii sai dar si prin acreditarea activitatii sale de catre
A.J.O.F.M. Brasov.