Angajam colaborator-consultant pentru proiecte finantare din fonduri UE

MRON MARKETING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te unei echipe de consultanta in domeniul finantarilor proiectelor UE.
Poti colabora cu noi part-time/full-time, din oricare colt al tarii.
Nu trebuie sa ai experienta in proiectele de finantare UE, insa daca ai mai lucrat in vanzari/consultanta ai fi exact ceea ce cautam!
Ceea ce trebuie sa faci este sa contactezi clienti (agenti economici/ ONG-uri/ PFA/ PF/ administratii publice locale), care doresc sa initieze o afacere sau sa-si dezvolte actuala afacerea cu ajutorul fondurilor UE, fonduri ce ofera finantarea afacerii de pana la 100%.
Oferim training si consultanta in permanenta.
De restul ne ocupam noi.
Pentru asta, veniturile tale pot fi de ~1% din valoarea proiectului.
Suna interesant, nu-i asa ?

CERINTE

Cerinte
-studii medii/superioare ;
-aspect profesional business;
-abilitati excelentede comunicare, prezentare si orientare catre client ;
-dispozitie pentru munca , atitudine pozitiva , dorinta de castig;
- seriozitate;
-experienta in vanzari constituie un avantaj .

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Oferta (bonusuri, beneficii):
-part time, cu posibilitatea de a transforma job-ul in full time ;
-comisioane in functie de vanzari ;
-posibilitati de castiguri nelimitate doar in functie de contractele incheiate ;
-independenta financiara ;
-traininguri si consultanta de specialitate gratuite ;
-program flexibil;
-posibilitati de promovare ;
Descrierea firmei
consultanta fonduri europene
marketing

DESCRIEREA FIRMEI

Compania MRON MARKETING s-a infiintat in anul 2007.
Domeniul principal de activitate il reprezinta consultanta catre potentialii beneficiari ai fondurilor de finantare din cadrul Uniunii Europene.

MRON MARKETING asigura tuturor solicitantilor servicii complete in vederea obtinerii de finantari din fonduri europene nerambursabile.

Pentru a putea beneficia de fonduri nerambursabile este necesar sa aveti schitat un proiect.
Noi verificam daca entitatea pe care o reprezenati este eligibila si daca proiectul indeplineste conditiile necesare obtinerii finantarii nerambursabile.