Agenti vanzari cosmetice in mall - Londra, Paris, Berlin - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANTI VANZARI COSMETICE IN MALL - PARIS & LONDRA & BERLIN

Vrei sa traiesti in una din cele mai mari capitale europene si sa vinzi produse cosmetice naturale, intr-un mall luxos din Paris, Londra sau Berlin?

Head-Hunting iti ofera oportunitatea de a vinde produse cosmetice la standuri elegante si de a castiga bani proportional cu efortul depus.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Castiguri medii intre 1500 – 3500 euro/luna.
Comision 18%-30% din vanzarile zilnice (cu cat vanzarile unei zile sunt mai mari, creste procentual comisionul)

Se ofera o suma minima garantata de 1000 euro/luna pentru primele 6 luni.

Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor.
La sosire candidatii vor beneficia de training.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei. In cadrul primului interviu, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.
Compania de cosmetice va ajuta cu indeplinirea procedurilor legale - inregistrarea ca self-employed.

Cazare gratuita pentru prima luna! (cu conditia de a colabora minim 3 luni cu compania)

Dupa prima luna, cazarea este asigurata contra cost, in apartamentele firmei frumos amenajate, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera.
Costul chiriei este 15 euro/zi/pers.
Costul include si plata tuturor utilitatilor, chiria se plateste ulterior, la sosirea nu se plateste chirie in avans, veti fi de asemenea asteptata in aeroport de un viitor coleg.

Bilet de avion gratuit pentru locatia din Paris!

Pentru locatiile din Berlin si Londra, biletul se deconteaza dupa 60 de zile.
Pentru candidatii care fac o impresie foarte buna la interviul final, compania va poate oferi gratuit biletul si pentru aceste locatii!

Puteti pleca cu o prietena.

Va rugam sa trimiteti CV-ul prin e-mail la: office@head-hunting.ro
www.head-hunting.ro

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-27 ani,
- limba engleza nivel mediu/avansat + franceza mediu / sau franceza la nivel avansat pentru Paris
-limba engleza la nivel mediu/avansat + limba germana la nivel incepator pentru Berlin
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica si vesela
- foarte bune abilitati de comunicare.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.